Виберіть курс:

Застосування укрупнених показників (УПВ) при визначенні вартості дорожніх робіт

Практичний курс з визначення вартості дорожніх робіт, підготовки договірних цін та актів приймання з використанням укрупнених показників вартості дорожніх робіт (УПВ), обсяги та види яких передбачені відомістю обсягів робіт (BoQ).

Кошторисна справа та ціноутворення у будівництві. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи

Курс включає вивчення основ кошторисної справи та ціноутворення у будівництві відповідно до нормативно-законодавчої бази України, отримання практичних навичок зі складання та перевірки кошторисної документації на будівельні роботи в програмі КОШТОРИС 8.

Визначення вартості проєктних та вишукувальних робіт (ПВР)

Вивчення методик визначення вартості проєктно-вишукувальних робіт та порядку формування кошторисної документації на проєктно-вишукувальні роботи відповідно до нормативно-законодавчої бази України.

Розрахунок вартості будівельних робіт в програмі КОШТОРИС 8

Курс орієнтований на отримання практичних навичок роботи в програмі КОШТОРИС 8, а саме: поглиблене вивчення інтерфейсу, налаштувань, сервісних функцій, аналітичних можливостей та інструментів для експертизи і перевірки кошторисної документації.

Технологія будівельного виробництва. Обчислення обсягів будівельних робіт

Підвищення кваліфікації кошторисників в області технології виробництва основних видів будівельних робіт, «читання» конструкторської документації, визначення обсягів робіт по кресленням і специфікаціям без відриву від основної діяльності.

Експертиза та перевірка кошторисної документації

Підвищення кваліфікації фахівців у сфері перевірки та аналізу кошторисної документації на етапі затвердження інвестиційного проєкту та проведення конкурсних торгів. Навчання проводиться із застосуванням програми Будівельні Технології: КОШТОРИС 8.

Майстер - клас «Теорія та практика кошторисної справи в будівництві»

Підвищення кваліфікації фахівців кошторисної справи в області складання та перевірки кошторисної документації. Призначений для практикуючих кошторисників, які використовують програму Будівельні Технології: КОШТОРИС 8 у повсякденній роботі.

Майстер – клас «Розрахунок вартості проєктно-вишукувальних робіт»

Підвищення кваліфікації фахівців кошторисної справи в області визначення вартості проєктних робіт. Курс призначений для практикуючих кошторисників, які використовують програму Будівельні Технології – КОШТОРИС ПВР у повсякденній роботі.