Виберіть курс:

Кошторисна справа та ціноутворення в будівництві. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи

Вивчення основ кошторисної справи та ціноутворення в будівництві, отримання теоретичних знань та практичних навичок зі складання та перевірки кошторисної документації відповідно до нормативно-законодавчої бази України.

Визначення вартості проектних та вишукувальних робіт (ПВР). Теорія + Практика  

Вивчення методик визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та порядку формування кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи відповідно до нормативно-законодавчої бази України.

Технологія будівельного виробництва. Обчислення обсягів будівельних робіт

Підвищення кваліфікації кошторисників в області технології виробництва основних видів будівельних робіт, «читання» конструкторської документації, визначення обсягів робіт по кресленням і специфікаціям без відриву від основної діяльності.

Експертиза та перевірка кошторисної документації

Підвищення кваліфікації фахівців у сфері перевірки та аналізу кошторисної документації на етапі затвердження інвестиційного проєкту та проведення конкурсних торгів. Навчання проводиться із застосуванням програми Будівельні Технології: КОШТОРИС 8.

Майстер - клас «Теорія та практика кошторисної справи в будівництві»

Підвищення кваліфікації фахівців кошторисної справи в області складання та перевірки кошторисної документації. Призначений для практикуючих кошторисників, які використовують програму Будівельні Технології: КОШТОРИС 8 у повсякденній роботі.

Майстер – клас «Розрахунок вартості проектно-вишукувальних робіт»

Підвищення кваліфікації фахівців кошторисної справи в області визначення вартості проєктних робіт. Курс призначений для практикуючих кошторисників, які використовують програму Будівельні Технології – КОШТОРИС ПВР у повсякденній роботі.