Підвищення кваліфікації кошторисників Атестація кошторисників

Багаторівнева Система Оцінки Знань

Це унікальний продукт, розроблений провідними фахівцями Навчального центру з використанням сучасних Інтернет-технологій, який дозволить у зручний для Вас час і в комфортних умовах пройти тестування й отримати об'єктивну оцінку знань, отриманих Вами в процесі навчання.

1
Оцінка знань в період навчання на курсі

У процесі всього періоду навчання, для виконання домашніх завдань, студентам забезпечується цілодобовий доступ до кошторисної програми Будівельні Технології: Кошторис 8 або Будівельні технології - Кошторис ПВР через термінальне (Online) підключення до сервера Навчального Центру. Так само, на час навчання, студентам надається повний доступ до сервісу БУДСТАНДАРТ Online, що дозволяє повноцінно працювати з нормативними і законодавчими документами в галузі проєктування, будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, екології та енергетики.

По кожній темі навчального курсу передбачено виконання контрольних завдань, які оцінюються викладачем. Кошторисник вважається атестованим по темі заняття, якщо його оцінка знань склала не менше 70% від загальної суми балів.

2
Підсумкова атестація кошторисників

Підсумкова Атестація кошторисників складається з теоретичної та практичної частини.
Увага! До підсумкової атестації допускаються кошторисники, які набрали мінімальний прохідний бал за всіма контрольними темами курсу!

Теоретична частина проходить в режимі Online-тестування і включає питання з теорії, складені на основі вивченого матеріалу, і завдання по розрахунку кошторисної вартості. Для виконання розрахункових завдань ми рекомендуємо запастися калькулятором, ручкою і папером для записів. Під час проведення підсумкової атестації дозволяється користуватися будь-якою тематичною літературою, але виконання завдань строго обмежена в часі.

Практична частина передбачає виконання завдання з розрахунку кошторисної вартості будівництва із застосуванням кошторисної програми Будівельні Технології: Кошторис 8 чи Будівельні Технології - Кошторис ПВР. Вам буде запропоновано скласти або перевірити кошторис на певні види робіт, використовуючи повну версію кошторисної програми.

Кошторисник вважається атестованим

Якщо його оцінка знань склала не менше 70% від максимальної кількості балів по кожному з розділів: теорія і практика.

Слухачам, які успішно пройшли Підсумкову Атестацію, видається Атестат фахівця кошторисної справи.

До Атестата додається Атестаційний лист із зазначенням кількості набраних балів по кожній темі курсу.


Безкоштовне тестування для кошторисників

Приємний бонус від викладачів, щоб допомогти студентам у навчанні й позбутися страху перед словом «Online тестування». Попереднє тестування допоможе Вам перевірити свої знання та «потренуватися» перед проходженням підсумкової атестації. Кількість спроб попереднього тестування не обмежена

КОШТОРИСНА СПРАВА

40 питань, 60 хвилин

Online тестування по будівельно-монтажним роботам

ПРОЄКТНІ РОБОТИ

10 питань, 60 хвилин

Online тестування по проєктно-вишукувальним роботам

ОБСЯГИ РОБІТ

22 питання, 45 хвилин

Online тестування по обчисленню обсягів будівельних робіт


Дисципліна - запорука успіху!

Щоб бути допущеним до проходження Підсумкової Атестації Вам необхідно дотримуватися простих правил:

  • Дотримуватися графіка проведення лекційних занять.
  • Виконувати всі проміжні контрольні роботи з теорії та практиці, передбачені програмою курсу.
  • Здавати контрольні завдання в певний програмою курсу термін. Порушення термінів не допускаються.
  • Знання з теорії та практики оцінюються за затвердженою для кожного курсу шкалою. Ваше завдання - набрати не менше 70% балів по кожній контрольній темі курсу.