Курси кошторисної справи

Спеціалізованого навчального центру професійної підготовки кошторисників

Курси кошторисної справи в Харкові - програма професійної підготовки кошторисників

1
Фундамент знань

У сформованих ринкових умовах, багатьом працюючим доводиться опановувати все більший і більший обсяг знань для комплексного і швидкого вирішення питань, безпосередньо пов’язаних з виробничою специфікою. Фахівець-універсал - це сучасна вимога провідних роботодавців, в тому числі і роботодавців будівельної галузі.

Щоб відповідати сучасним тенденціям ринку праці з великою внутрішньою конкуренцією, фахівець-кошторисник повинен стати таким універсалом. Він повинен вміти не просто набрати кошторис за дапомогою кошторісної програмі, а й розуміти технологію виробництва основних видів будівельних робіт, вміти грамотно оцінити обсяги та витрати будівельних матеріалів, добре орієнтуватися в питаннях ціноутворення.

Саме тому першим етапом навчання на курсах кошторисної справи вивчення є курс «Технологія будівельного виробництва. Обчислення обсягів будівельних робіт». Завдяки вивченню цього курсу у слухачів закладається фундамент знань майбутнього професіонала - кошторисника. У процесі вивчення матеріалу компетентні викладачі ознайомлять Вас з основами будівельного виробництва, проєктною документацією, навчать «читати» креслення і схеми, орієнтуватися в специфікаціях.

І тільки після того, як Ви отримаєте чітке уявлення про будівельні процеси, навчитеся рахувати обсяги робіт і визначати витрати необхідних матеріалів, ми запропонуємо Вам перейти безпосередньо до освоєння професії кошторисника.

2
Будуємо будинок

Другим етапом навчання на курсах кошторисної справи ми пропонуємо Вам збудувати фортецю Ваших знань за допомогою оновленого курсу «Кошторисна справа та ціноутворення в будівництві. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи».

Викладачі курсу - професіонали кошторисної справи, поділяться з Вами своїм багаторічним досвідом і практичними навичками в освоєнні методик ціноутворення і кошторисного нормування, допоможуть вивчити нормативні документи, що регулюють правила визначення кошторисної вартості будівельної продукції, навчать застосовувати знання з технології будівельного виробництва, підбирати кошторисні норми і працювати в кошториснії програмі, що дозволяє автоматизувати працю фахівця-кошторисника.

3
Оздоблювальни роботи - заглиблюємося у практику

Ви вже знаєте, з чого починається будь-яке будівництво, ви грамотно читаєте креслення і схеми, ви вивчили нормативну базу і розумієте основи ціноутворення і кошторисного нормування, Ви швидко підбираєте потрібні кошторисні норми і розраховуєте обсяги робіт. Ви так само отримали навички складання кошторисної документації, використовуючи сучасний програмний комплекс. Прийшов час глибше зануритися в світ кошторисної справи. Практичні аспекти кошторисного ціноутворення - курс, розвиває практичні навички роботи кошторисника, і вивчає особливості (нюанси) кошторисної справи, що виникають на різних етапах інвестиційного процесу.

4
Доводимо до досконалості

Заключний етап навчання на курсах кошторисної справи ми вирішили побудувати на застосуванні знань, отриманих на попередніх етапах навчання в практичних ситуаціях. Спеціально для цього ми підібрали «живі» приклади з великої бази напрацювань наших фахівців і фахівців багатьох провідних компаній будівельного ринку України. У години, відведені на вивчення курсу «Практичні питання перевірки кошторисної документації на будівельні роботи», ми навчимо Вас грамотно читати кошторисну документацію, як в ролі Замовника, так і в ролі Підрядника. Впевнено захищати свої позиції і вести аргументовану діалог, оскаржувати зауваження і без шкоди своїй компанії коригувати кошторисну документацію.

Унікальність цього курсу полягає в тому, що Вам дається можливість побувати в ролі представника і підрядної організації, і служби замовника і навіть в ролі представника контролюючих служб, відшліфувавши і довівши до блиску свої знання.

5
Атестація кошторисника
Але і це ще не все! Викладачі Навчального Центру спільно з професіоналами в області Інтернет-технологій підготували для Вас «Багаторівневу систему оцінки знань», яка включає оцінку знань в період навчання та Атестацію кошторисників, яка проходить у форматі Онлайн. Студентам, які успішно пройшли атестацію видається Атестат фахівця кошторисної справи. Атестат кошторисника містить інформацію про кількість балів, набраних студентом з теоретичної та практичної частини курсу кошторисної справи.

Студенти отримують знижку 25% на проходження наступного курсу в разі успішного проходження атестації

Замовте зворотній дзвінок!

Залишилися питання? Ми передзвонимо у зручний для Вас час і розповімо, як це працює ...


ДЛЯ ДОВІДКИ:

Кошторисна справа в будівництві - це вид діяльності з визначення вартості будівельної продукції на основі витрат та вартості ресурсів, необхідних для виконання будівельніх та інших видів робіт. Щоб почати процес будівництва, необхідно розробити проєкт і розрахувати кошторис. Грамотно складений кошторис на будівництво допомагає будівельникам виконати проєкт з найменшими витратами. З огляду на те, що будівельна галузь сьогодні займає лідируючі позиції серед інших галузей промисловості, однією з найбільш затребуваних є професія інженера-кошторисника.

Будівельно-монтажні роботи - роботи, що виконуються на будівельному майданчику в процесі нового будівництва, реконструкції існуючих будівель і споруд, їх капітального ремонту і реставрації, технічного переоснащення виробничих потужностей. Іншими словами, будівельно-монтажні роботи - це роботи по будівництву виробничих і невиробничих об’єктів і монтажу обладнання. До будівельних робіт відносяться: зведення будівель і споруд, влаштування фундаментів і опорних конструкцій під обладнання, роботи з улаштування будівельних майданчиків, підготовка території до будівництва, благоустрій, санітарно-технічні та електромонтажні роботи та інші види робіт.

Проєктно-вишукувальні роботи - це комплекс робіт, що проводяться з метою розробки документації для будівництва нових будівель і споруд, а так само з метою реконструкції, технічного переоснащення або капітального ремонту вже існуючих. Такий комплекс включає: передпроєктні роботи, інженерно-вишукувальні роботи, розробку техніко-економічних обґрунтувань будівництва, а також підготовку проєктної, робочої та кошторисної документації.