Курси кошторисної справи

Спеціалізованого навчального центру професійної підготовки кошторисників

КОШТОРИСНА СПРАВА

Кошторисна справа та ціноутворення в будівництві. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи

Вивчення основ кошторисної справи та ціноутворення в будівництві, отримання теоретичних знань та практичних навичок зі складання та перевірки кошторисної документації відповідно до нормативно-законодавчої бази України.

ПРОЕКТНІ РОБОТИ

Визначення вартості проектних та вишукувальних робіт (ПВР). Теорія + Практика  

Вивчення методик визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та порядку формування кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи відповідно до нормативно-законодавчої бази України.

ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГІВ РОБІТ

Технологія будівельного виробництва. Обчислення обсягів будівельних робіт

Підвищення кваліфікації кошторисників в області технології виробництва основних видів будівельних робіт, «читання» конструкторської документації, визначення обсягів робіт по кресленням і специфікаціям без відриву від основної діяльності.

ПЕРЕВІРКА КОШТОРИСІВ

Експертиза та перевірка кошторисної документації

Підвищення кваліфікації фахівців у сфері перевірки та аналізу кошторисної документації на етапі затвердження інвестиційного проєкту та проведення конкурсних торгів. Навчання проводиться із застосуванням програми Будівельні Технології: КОШТОРИС 8.

МАЙСТЕР – КЛАС

Майстер - клас «Теорія та практика кошторисної справи в будівництві»

Підвищення кваліфікації фахівців кошторисної справи в області складання та перевірки кошторисної документації. Призначений для практикуючих кошторисників, які використовують програму Будівельні Технології: КОШТОРИС 8 у повсякденній роботі.

МАЙСТЕР – КЛАС

Майстер – клас «Розрахунок вартості проектно-вишукувальних робіт»

Підвищення кваліфікації фахівців кошторисної справи в області визначення вартості проєктних робіт. Курс призначений для практикуючих кошторисників, які використовують програму Будівельні Технології – КОШТОРИС ПВР у повсякденній роботі.

Курси кошторисної справи в Харкові - програма професійної підготовки кошторисників

На наших курсах кошторисної справи ми розробили унікальну програму професійної підготовки кошторисників. Працюючи над Програмою, ми використовували наш багаторічний досвід навчання кошторисників на базі Навчального Центру кошторисної справи компанії «Computer Logic Group». Ми врахували всі кращі напрацювання наших викладачів і, звичайно ж, пропозиції та побажання слухачів курсів. Ми повністю оновили підхід до формування загальної концепції викладання курсів кошторисної справи і розділів навчальних програм, зробивши їх універсальними для широкої аудиторії.

Ми абсолютно впевнені, що наші курси кошторисної справи будуть в рівній мірі корисні для всіх бажаючих освоїти професію кошторисника, підвищити рівень своєї кваліфікації і вдосконалювати практичні навички, вибравши не тільки доступний Вам формат дистанційного або очного навчання, а й рівень, відповідний наявним у Вас навичкам.

Отже, що ж ми пропонуємо?

Навчання на наших курсах кошторисної справи подібно будівництву - від закладки фундаменту до високоякістних оздоблювальніх робіт. Проводячи аналогію, ми розділили Програму на окремі етапи.

1
Фундамент

У сформованих ринкових умовах, багатьом працюючим доводиться опановувати все більший і більший обсяг знань для комплексного і швидкого вирішення питань, безпосередньо пов’язаних з виробничою специфікою. Фахівець-універсал - це сучасна вимога провідних роботодавців, в тому числі і роботодавців будівельної галузі.

Щоб відповідати сучасним тенденціям ринку праці з великою внутрішньою конкуренцією, фахівець-кошторисник повинен стати таким універсалом. Він повинен вміти не просто набрати кошторис за дапомогою кошторісної програмі, а й розуміти технологію виробництва основних видів будівельних робіт, вміти грамотно оцінити обсяги та витрати будівельних матеріалів, добре орієнтуватися в питаннях ціноутворення.

Саме тому першим етапом навчання на курсах кошторисної справи вивчення є курс «Технологія будівельного виробництва. Обчислення обсягів будівельних робіт». Завдяки вивченню цього курсу у слухачів закладається фундамент знань майбутнього професіонала - кошторисника. У процесі вивчення матеріалу компетентні викладачі ознайомлять Вас з основами будівельного виробництва, проектною документацією, навчать «читати» креслення і схеми, орієнтуватися в специфікаціях.

І тільки після того, як Ви отримаєте чітке уявлення про будівельні процеси, навчитеся рахувати обсяги робіт і визначати витрати необхідних матеріалів, ми запропонуємо Вам перейти безпосередньо до освоєння професії кошторисника.

2
Будуємо будинок

Другим етапом навчання на курсах кошторисної справи ми пропонуємо Вам збудувати фортецю Ваших знань за допомогою оновленого курсу «Кошторисна справа та ціноутворення в будівництві. Розрахунок кошторисів на будівельні роботи».

Викладачі курсу - професіонали кошторисної справи, поділяться з Вами своїм багаторічним досвідом і практичними навичками в освоєнні методик ціноутворення і кошторисного нормування, допоможуть вивчити нормативні документи, що регулюють правила визначення кошторисної вартості будівельної продукції, навчать застосовувати знання з технології будівельного виробництва, підбирати кошторисні норми і працювати в кошториснії програмі, що дозволяє автоматизувати працю фахівця-кошторисника.

3
Оздоблювальни роботи - заглиблюємося у практику

Ви вже знаєте, з чого починається будь-яке будівництво, ви грамотно читаєте креслення і схеми, ви вивчили нормативну базу і розумієте основи ціноутворення і кошторисного нормування, Ви швидко підбираєте потрібні кошторисні норми і розраховуєте обсяги робіт. Ви так само отримали навички складання кошторисної документації, використовуючи сучасний програмний комплекс. Прийшов час глибше зануритися в світ кошторисної справи. Практичні аспекти кошторисного ціноутворення - курс, розвиває практичні навички роботи кошторисника, і вивчає особливості (нюанси) кошторисної справи, що виникають на різних етапах інвестиційного процесу.

4
Доводимо до досконалості

Заключний етап навчання на курсах кошторисної справи ми вирішили побудувати на застосуванні знань, отриманих на попередніх етапах навчання в практичних ситуаціях. Спеціально для цього ми підібрали «живі» приклади з великої бази напрацювань наших фахівців і фахівців багатьох провідних компаній будівельного ринку України. У години, відведені на вивчення курсу «Практичні питання перевірки кошторисної документації на будівельні роботи», ми навчимо Вас грамотно читати кошторисну документацію, як в ролі Замовника, так і в ролі Підрядника. Впевнено захищати свої позиції і вести аргументовану діалог, оскаржувати зауваження і без шкоди своїй компанії коригувати кошторисну документацію.

Унікальність цього курсу полягає в тому, що Вам дається можливість побувати в ролі представника і підрядної організації, і служби замовника і навіть в ролі представника контролюючих служб, відшліфувавши і довівши до блиску свої знання.

5
Атестація кошторисника
Але і це ще не все! Викладачі Навчального Центру спільно з професіоналами в області Інтернет-технологій підготували для Вас «Багаторівневу систему оцінки знань», яка включає оцінку знань в період навчання та Атестацію кошторисників, яка проходить у форматі Онлайн. Студентам, які успішно пройшли атестацію видається Атестат фахівця кошторисної справи. Атестат кошторисника містить інформацію про кількість балів, набраних студентом з теоретичної та практичної частини курсу кошторисної справи.

Студенти отримують знижку 25% на проходження наступного курсу в разі успішного проходження атестації

Залишилися питання?

Замовте зворотній дзвінок! Ми передзвонимо у зручний для Вас час і розповімо, як це працює ...


ДЛЯ ДОВІДКИ:

Кошторисна справа в будівництві - це вид діяльності з визначення вартості будівельної продукції на основі витрат та вартості ресурсів, необхідних для виконання будівельніх та інших видів робіт. Щоб почати процес будівництва, необхідно розробити проект і розрахувати кошторис. Грамотно складений кошторис на будівництво допомагає будівельникам виконати проект з найменшими витратами. З огляду на те, що будівельна галузь сьогодні займає лідируючі позиції серед інших галузей промисловості, однією з найбільш затребуваних є професія інженера-кошторисника.

Будівельно-монтажні роботи - роботи, що виконуються на будівельному майданчику в процесі нового будівництва, реконструкції існуючих будівель і споруд, їх капітального ремонту і реставрації, технічного переоснащення виробничих потужностей. Іншими словами, будівельно-монтажні роботи - це роботи по будівництву виробничих і невиробничих об’єктів і монтажу обладнання. До будівельних робіт відносяться: зведення будівель і споруд, влаштування фундаментів і опорних конструкцій під обладнання, роботи з улаштування будівельних майданчиків, підготовка території до будівництва, благоустрій, санітарно-технічні та електромонтажні роботи та інші види робіт.

Проектно-вишукувальні роботи - це комплекс робіт, що проводяться з метою розробки документації для будівництва нових будівель і споруд, а так само з метою реконструкції, технічного переоснащення або капітального ремонту вже існуючих. Такий комплекс включає: передпроектні роботи, інженерно-вишукувальні роботи, розробку техніко-економічних обґрунтувань будівництва, а також підготовку проектної, робочої та кошторисної документації.